PolskiEnglishdeutsch


 

 

Biuro Imperium 3. istnieje od 1 września 1999r. Pośredniczymy we wszelkiego rodzaju obrocie nieruchomościami tj. sprzedaży, zamianie, wynajmie. Zajmujemy się również wyszukiwaniem nieruchomości na zlecenie Klientów pod różnego rodzaju inwestycje i przedsięwzięcia nie tylko na terenie Łodzi, ale i całego kraju.

Nasz klient może być pewny, że poświęcimy mu całą swoją wiedzę, energię i czas. Doradzimy jak najkorzystniej kupić-sprzedać, wynająć, zamienić czy też wyeksponować na rynku swoją nieruchomość.

Ze względu na lokalizację biura (centrum Polski) oraz dzięki współpracy z zaprzyjaźnionymi pośrednikami, jesteśmy w stanie zaprezentować naszym Klientom nieruchomości położone w każdym zakątku kraju.

Nasi Klienci mogą liczyć na kompleksową i rzetelną obsługę. Współpracujemy z przedstawicielami wszelkiego rodzaju branży zawodowych związanych z nieruchomościami; architektami, firmami budowlanymi, geodetami.

W sprawach spadkowych, odszkodowawczych, regulacji stanów prawnych naszych Klientów obsługuje kancelaria adwokacka Świeszkowski & Jóźwiak Adwokat i Radca Prawny
(Łódź, ul. Kamińskiego 30, tel. 042 678 89 66).

Obsługę notarialną zapewnia naszym Klientom Kancelaria Notarialna Zbigniewa Jacka Lipke (Łódź, ul. Piotrkowska 55, tel. 042 632 25 71).

Od początku istnienia firmy każdy Klient traktowany był indywidualnie jako nasz pracodawca, i tak też traktowane były jego problemy. Państwo również mogą mieć pewność, że dołożymy wszelkich starań, aby spełnić Państwa oczekiwania i sumiennie wykonać powierzone nam zadania.
 

projekt i wykonanie www.error.mysite.pl